Наука і мандрівки: як перекладачі підкорювали Естонію

Студенти 2-го та 4-го курсів Анастасія Коротун та Тетяна Коваль, які навчаються за спеціалізацією «Переклад», взяли участь у XVII Міжнародній студентській дослідницькій конференції, що пройшла на базі Нарвського коледжу Тартуського університету (м. Нарва, Естонія).

Конференція стала місцем зустрічі студентів з різних куточків світу: Естонії, України, Росії, Туреччини, Білорусі, Хорватії, Італії, США, Австрії, Вірменії, Латвії, Німеччини, Казахстану та Азербайджану. Учасники представляли свої дослідницькі роботи в таких галузях, як філологія, педагогіка, державні науки, підприємництво, молодіжна робота, міжнародні відносини тощо.

Анастасія Коротун та Тетяна Коваль представили дослідження на теми «Linguopragmatic Manifestations of Gender Stereotyping in Advertising» та «Lingual Principles And Cognitive Motives of Barack Obama’s Nicknaming», які виконали під керівництвом доцента кафедри германської філології Олесі Єгорової.

У рамках конференції також відбулася дискусія на тему «Роль громадського співробітництва в часи геополітичної напруги», особливим гостем якої став Посол Федеративної Республіки Німеччини Крістоф Ейхорн.

Окрім цікавої та насиченої наукової частини заходу, студентки мали змогу ознайомитися з архітектурою міста, відвідати Нарвську фортецю та послухати давні легенди, пов’язані з цим місцем. Не менш цікавим був і вечір знайомств, де учасники спілкувалися, розважалися та куштували спеціально привезені зі своїх країн національні страви та напої.

Програма конференції

Антоніна Прокопенко

ст. викл. каф. германської філології