«Офіс подорожей» відвідав Польщу

Студенти 1-го курсу спеціалізації «Переклад» на черговій зустрічі «Офісу подорожей» мали змогу поспілкуватись зі студентами-магістрами спеціалізації «Переклад» Елею Корж та Катериною Волинською щоб дізнатись про особливості життя, навчання та подорожування Польщею.

Дівчата перебували в Польщі за програмою подвійних дипломів від та за програмою Study Tours to Poland http://www.studytours.pl. Здобутий досвід став студенткам у нагоді для подальшого професійного розвитку, тому вони залюбки ділились з першокурсниками деталями щодо заповнення аплікаційних форм для участі у програмах, розповідали про відкритість і гостинність поляків, про країну та її принади, про особливості освіти та навчання в Польщі.

Після зустрічі першокурсники пішли з твердим переконанням спробувати свої сили в програмах з обміну студентами в сусідній Польщі.

Анна Приходько, ПР-41