Кафедра германської філології

Сумський державний університет
Факультет іноземної філології та соціальних комунікацій

Absolwenci katedry

 

Imię,nazwisko

Miejsce pracy

Stanowisko

1.

Tetiana Anochina

Narodowy uniwersytet lingwistyczny w Kijowie, katedra teoretycznej i stosowanej lingwistyki oraz nowogreckiej filologii

Doktorant, doktor nauk filologicznych, docent katedry germańskiego oraz porównalnego językoznawstwa

2.

Maryna Rebenko

Narodowy uniwersytet Kijowa im.T.Szewczenko

Asystentka katedry języków obcych wydziałów matematycznych

3.

Lina Wasjuchno

Business Perspectives

Tłumacz

4.

Inna Ozderin(Słabko)

Gloria Hotels&Resorts – wydział CRM Customer Relationship Management

Tłumacz

5.

Wiktorija Fesenko

Kempinski Barbaros Bay Hotel.Turkey, Bodrum.

Menedżer pop racy z gościami

6.

Ksenija Chacko

Human Resources and Labour Relations, Saskatoon, SK Canada

Menedżer

7.

Julija Malutyna

Camfil International, Moskwa

Menedżer

8.

Julija Łysenko

TOO „KWK”Perspektywy urzędowe”

Redaktor-tłumacz

9.

Wiktorija Proń

TOO „Eurolab”, m.Kijów

Tłumacz języka angielskiego

10.

Ołeksij Kobjakow

Sunrise Internet Computer, Monreal (Kanada)

Tłumacz

11.

Julija Iwaszczenko

American medical company, m.Kijów

Tłumacz

12.

Darina Iłłenko   

Uniwersytet m.Sztutgart

Doktorant, katedra porówn.politologia

13.

Oksana Łytwynko(Starodub)

Narodowy agrarny uniwersytet m.Sumy

Docent, doktor nauk filologicznych

14.

Kateryna Fedorowa(Romanenko)

TOO „Guala closures Ukraine”

Menedżer wydziału importu

15.

Iryna Piddubna

TOO „ŁODOS”

Menedżer-tłumacz

16.

Ołena Jemeljanenko

Wydawnictwo internetowe Insider, m.Kijów

Redaktor nowości politycznych

17.

Wiera Kałynkewycz(Kłoczkowa)

TOO „Guala closures Ukraine”

Tłumacz

18.

Ołeksij Naływajko

Chiny

Wykładowca języka angielskiego

19.

Lilija Kazban

TOO „Skuteczne decyzje”
(EFSOL)

Menedżer  z działalności administracyjnej

20.

Julija Zorenko(Trojanowska)

„TRIZ” LTD (Towarzystwo realizacji inżynieryjnych zadań)

Sekretarz-referent-tłumacz

21.

Ludmyła Prokopenko

Biuro tłumaczeń „Intensyw”

Tłumacz, wykładowca

22.

Anna Gema

Studio Owly labs

Designer aplikacji dla IOS

23.

Ołena Jewtuchowa

Ukraińsko-brytyjski lingwocentrum, Sumy

Konsultant, wykładowca języka angielskiego

24.

Olga Łekowkina

Spółka NetCracker

Techniczny redaktor

25.

Natalija Symonenko

Ukraińsko-brytyjski lingwocentrum, Sumy

Konsultant, wykładowca języka angielskiego

26.

Kateryna Popowa

Spółka LG, Kijów

Piar-menedżer

27.

Iwan Waszczuk

A.T.Kearney Ukraine, Kijów

Starszy wykładowca

28.

Igor Marczenko

Spółka NetCracker

Kierownik grupy technicznych redaktorów/tłumaczy

29.

Ludmyła Karaszczuk

Międzynarodowe lotnisko im.S.S.Prokofjewa, m.Donieck

Agent z organizacji przewozu pasażerów

30.

Olga Melnyk

SumDU, katedra zarządu

Wiodący zawodowiec

31.

Julija Matwiejewa

Agencja małżeństwa

Dyrektorka agencji małżeństwa

32.

Natalija Stecenko(Biłan)

TOO „NetCracker”

Techniczny redaktor

33.

Ałła Andriejewa

Państwowa obwodowa administracja miasta Sumy

Główny specjalista służby w sprawach dzieci

34.

Margarita Bondar

Nasosenergomasz

Tłumasz literatury technicznej

35.

Olga Barabasz

SumDU, katedra zarządu

Zawodowiec pierwszej kategorii

36.

Anna Iwasina

DPTNZ „SPLB i A”

Wykładowca języka angielskiego

37.

Ołena Malonkina

AO Technologia

Sekretarz-referent

38.

Lilija Żogina

Pedagogiczny colege miasta Putywl im.S.W.Rudniewa

Wykładowca języków obcych

39.

Ołena Biczewa

SumDU Instytut medyczny

Starszy laborant

40.

Iryna Mychajlenko

„Testyl-kontakt”

Asystent gen.dyrektora

41.

Maryna Czernyk(Bukata)

SumDU,katedra teorii i praktyki przekładu

Apirantka

42.

Igor Bułygin

PAO Sumskie NPO im.M.W.Frunze

Głowa wydziału marketingu

43.

Lilija Kołomijec

S.SZ. №5, m.Trostianiec

Nauczycielka języka angielskiego

44.

Iryna Odyncowa

PAT „SMNWO im.M.W.Frunze”

Menedżer wydziału związków zewnętrznych

45.

Daryna Wołkowa

Fabryka farmaceutyczna Kusum Farm

Sekretarz-referent

46.

Alina Kamińska(Głuszczenko)

AO Technologia

 

47.

Ołena Małenkina(Shirosztan)

AO Technologia

Sekretarz,prowadzący sprawy

48.

Olga Bojko

AO Technologia

Import-menedżer, tłumacz

49.

Tetiana Łasztun(Miszkyna)

AO Technologia

Menedżer biura

50.

Switłana Bodak

AO Technologia

Import-menedżer

51.

Alisa Kniazewa(Biełokopytowa)

AO Technologia

Import-menedżer, tłumacz

52.

Walerij Grycjiuk

PAT „SMNWO im.M.W.Frunze”

Tłumacz

53.

Anna Trufanenko

Universität Hildesheim, Niemcy

Internationale Kommunikation und Übersetzen

54.

Ludmyła Prymak(Bondarenko)

Oriflame

Dyrektorka spółki,m.Romny

55.

Jewgenija Tychenko

Komunalna sieć aptek

Marketolog

56.

Maryna Gorkun

Prywatna szkoła „Świetlik”

Nauczycielka języka angielskiego

57.

Maryna Kobzarewa

Fabryka farmaceutyczna Kusum Farm

Specjalista wydziału zaopatrzenia jakości

58.

Roman Nesterenko

Fabryka farmaceutyczna Kusum Farm

Wudział urzędu celnego

59.

Iryna Panasenko(Pyrog)

TOO „LTD Resurs-1”

Księgowa, operator

60.

Witalij Oczkałow

TOO „Motordetal-Konotop”

Menedżer

61.

Witalij Dorda

SumDU, katedra FG

Wykładowca

62.

Ołesja Jegorowa

SumDU, katedra FG

Wykładowca

63.

Olga Żuławska

SumDU, katedra FG

St.wykładowca

64.

Ołena Nazarenko(Boka)

SumDU, katedra FG

Wykładowca

65.

Natalija Prychodko

SumDU, katedra FG

Wykładowca

66.

Maryna German

SumDU, katedra FG

Wykładowca

67.

Ołena Popowa

SumDU, katedra FG

Wykładowca

68.

Antonina Prokopenko(Maksjiuta)

SumDU, katedra FG

Wykładowca

69.

Władysława Kulisz

SumDU, katedra FG

Wykładowca

70.

Switłana Michno

SumDU, katedra FG

Wykładowca

71.

Walerija Dorda(Stolarenko)

Fabryka farmaceutyczna Kusum Farm

Specjalista wydziału zaopatrzenia jakości

72.

Anna Sokołowa

TOO „Wi end PI”, m.Kijów

Asystentka kierownika

 

Українська (Україна)English (UK)Polish (PL) German
1 2 3 5

Корисні посилання

Ми у соціальних мережах