У гості до казки

Новорічні свята приходять у кожен дім. І Сумський Дім дитини не має бути винятком. Тож студенти-перекладачі груп ПР-41 та ПР-51 вирішили влаштувати благодійну акцію та привітати малечу з Днем Святого Миколая та Новим роком. На малюків чекали іграшки, смачні сюрпризи, розфарбовки та інші цікавинки.

Малюки ж разом з вихователями підготували дивовижні виступи з яскравими костюмами, веселими віршами, танцями, співами і, звичайно, привітаннями. Радісні обличчя та щирі посмішки дітей запалили вогник свята і дали можливість відвідувачам поринути в атмосферу Нового Року. Особливих чарів святу надали святу Снігурка та Дід Мороз, які також завітали до маленьких сніжинок, їжачків та лисичок, у яких перевтілилися головні герої свята. Обидва візити виявилися надзвичайно зворушливими, адже щасливі дитячі очі та їх бажання провести з гостями якомога більше часу нікого не залишило байдужим. Всі малюки цього будинку – одна велика дружня родина, яка завжди рада бачити в своєму домі відвідувачів та дарувати їм своє тепло і ласку. Побажаймо ж їм здоров’я, щастя, усмішок та частіше відчувати теплоту небайдужих сердець.

доцент кафедри германської філології

Єгорова Олеся