Партнерство СумДУ з НАТО стало можливим

19 грудня  у Конгрес-центрі СумДу відкрилася виставка «Україна – НАТО. Формула безпеки», яка присвячена 20-річчю підписання Хартії про особливе партнерство між Україною та Північноатлантичним Альянсом.

На відкриття були присутні голова облдержадміністраціїї Микола Клочко, проректор з наукової роботи СумДУ Анатолій Чорноус та директор Центру інформації та документації НАТО в Україні пані Барбора Маронкова. Переклад з англійської на українську здійснювала викладач кафедри германської філології Ірина Ущаповська.

Мета виставки показати історію НАТО, досвід співробітництва України з Альянсом та надати факти підтримки Збройних сил України з боку цієї організації. Та головне її завдання – розвіяння міфів про НАТО й надання достовірної інформації.

Після відкриття виставки відбулася дискусія на тему протистояння ворожій та неправдивій інформації. Дискусія була цікавою та плідною, учасники виявляли жвавий інтерес щодо питань інформаційної безпеки у світи та в Украйні зокрема.

Наталія Таценко, доцент кафедри ГФ