ПОДІЛИСЬ КУЛЬТУРОЮ, КУЛЬТИВУЙ МИР

Студентка другого курсу спеціалізації «Переклад»  Анастасія Коротун взяла участь у молодіжному обміні «Молодь за мир», що з 12 по 24 червня зібрав 43-х молодих представників з Вірменії, Грузії, Литви, Польщі, Туреччини, України, Сполученого Королівства. Проект відбувся в Охтирському районі, в котедж-парку «Славна».

Програма обміну була дуже насиченою, адже учасники практикували свої навички в ході декількох семінарів на такі теми як спілкування, діалог, розуміння конфлікту, трансформація конфлікту, права людини, мир та примирення. Учасники набули впевненості у собі, підвищили свою самооцінку, розвили самосвідомість і критичне мислення, а також отримали натхнення і мотивацію для подальших дій у своїх спільнотах у напрямку трансформації конфліктів та побудови миру. Наприкінці курсу учасники організували акцію у дитячому таборі «Космос». Акція проходила у форматі квесту з кількома станціями, кожна з яких мала безпосереднє відношення до теми зміцнення миру і трансформації конфліктів.

Як майбутній перекладач, наша студентка мала можливість вдосконалити свої перекладацькі навички, допомагаючи учасникам з литовської громади. Також Анастасія стала членом руху No Hate Speech і закликає всіх приєднатися до нього.

Маргарита Полупан, ПР-51