Студентки спеціалізації «Переклад» відзначились у конкурсі від канадської організації O.W.L.Open World Learning

Маргарита Полупан та Ксенія Чорна, студентки 2-го курсу спеціалізації «Переклад», були задіяні у конкурсі «Outstanding Canadian Ukrainians», що проводився з нагоди 125-річчя перших українських поселень в Канаді за підтримки канадської освітньої громадської організації O.W.L.Open World Learning, та нагороджені сертифікатами учасників

Як захоплено зазначає Маргарита: «Сама мета проекту мені дуже сподобалась й я одразу вирішила спробувати власні сили. Предметом мого дослідження стала видатна канадка українського походження – Мигаль Іванна Григорівна, талановита оперна співачка».

Кожний освічений українець знає причини великої кількості емігрантів в Канаді з боку України: криза, безробіття, пошуки іншого життя або ж кращого місця під сонцем. Іванна Мигаль разом із сім’єю не стали виключенням. Початкову музичну освіту Іванка здобула у Форт Вільямі, надалі продовжила своє навчання в Королівській музичній консерваторії у Торонто. Не можна не зазначити, що у свої 20 років Іванна вже виступала з відомим співацьким ансамблем “Leslie Bell Singers”, а через 7 років, подорожувала із власними концертами по різним містам Америки, таким як Маямі, Детройт, Нью-Йорк, Чикаго, Філадельфія та інші.

Іванна добре володіла іноземними мовами, проте ні на мить не забувала про рідну – українську. Кожен концерт завершувався українською народною або класичною піснею. Для нас, співвітчизників, її голос лунатиме як прощальна пісня, що буде доноситися в милозвучному щебетанні соловейка.

Одним з обов’язкових завдань конкурсу було відзняти документальне коротке відео про обрану персоналію. Переможці отримають можливість  відвідати  влітку Канаду, щоб ознайомитися з самою країною та поліпшити навички володіння англійською мовою.

Марина Сизоненко, ПР-51

Посилання на відео М. Полупан: https://www.youtube.com/watch?v=kU3lF6U8RCY