Кафедра германської філології

Сумський державний університет
Факультет іноземної філології та соціальних комунікацій

Внесок викладачів кафедри германської філології у Євробачення

Студенти-перекладачі 2 та 3 курсів кафедри германської філології  під час проведення Євробачення-2017 працювали волонтерами-перекладачами під керівництвом викладача кафедри Наталії Приходько у Відділі служби 102 Сумського відділу поліції Головного управління Національної поліції України в Сумській області. Керівництво Головного управління висловило подяку за надану допомогу.

 Викладач кафедри германської філології Ірина Ущаповська під час проведення Євробачення – 2017 у Києві мала нагоду попрацювати у команді волонтерів цього пісенного конкурсу.

Ірину було відібрано близько 12 тисяч претендентів не лише із України, а й усього світу. Європа, Австралія, Сполучені Штати Америки, Об’єднані Арабські Емірати та Республіка Корея – громадяни 17 країн виявили бажання допомагати в проведенні міжнародного пісенного конкурсу в Києві.

Волонтери працювали з артистами, пресою, іноземними делегаціями та гостями міжнародного пісенного конкурсу, а також над телевізійним виробництвом Єврошоу, на бекстейджах й у фан-зонах.  Ірина Ущаповська була хостес (асистентом делегації) Словенії.

Також Ірина була перекладачем для представника від Словенії Омара Набера у прямому ефірі на телеканалі Київ та під час зйомок сюжетів на каналах Київ та ICTV.

Робота волонтером під час Євробачення – це спілкування з представниками різних країн, маса позитивних емоцій, незабутні враження та незрівнянний досвід. По закінченні заходу кожен отримав сертифікат волонтера від організаторів Євробачення.

Наталія Таценко,

доцент кафедри германської філології

Українська (Україна)English (UK)Polish (PL) German
1 2 3 5

Корисні посилання

Ми у соціальних мережах