Кафедра германської філології

Сумський державний університет
Факультет іноземної філології та соціальних комунікацій

 

Викладач кафедри германської філології перекладає для Європейського Інвестиційного Банку

Старший викладач кафедри германської філології  Ірина Ущаповська була запрошена Департаментом освіти міста Суми в якості перекладача на обговоренні проекту та для супроводження представників ЄІБ під час їхнього перебування у місті та огляду об’єктів.

6 листопада 2018 відбулася зустріч Міського голови Олександра Лисенко та його заступник Віри Мотречко із фахівцями групи управління та підтримки Програми розвитку муніципальної інфраструктури України, серед яких були й представники Європейського Інвестиційного Банку (ЄІБ) Ян Вільям Льорх та Грігоріос Кралліс.

Weiterlesen...

 

Sumyer Staatliche Universität

Lehrstuhl für germanische Philologie

Schule für europäische Sprachen

beim studienmethodischen Übersetzungszentrum „LinguoStar“

lädt die Schüler der 8.-11. Klassen ein, um ihr Englisch– und Deutschniveau für die Unterhaltung und das Studium zu verbessern!

Weiterlesen...

Філологи СумДУ перекладають для Британської Ради

Викладач кафедри германської філології Алла Красуля була запрошена в якості перекладача до участі в роботі Всеукраїнського форуму студентського самоврядування, який проводився 17-20 жовтня на базі Конгрес-центру СумДУ за підтримки Громадської організації Місто розумних та Студентського братства Сумщини разом із партнерами – British Council UkraineМiнiстерство молоді та спорту України та Управління молоді та спорту Сумської ОДА

Weiterlesen...

Представник Сполучених Штатів відвідав Офіс подорожей

Чергову зустріч студентського країнознавчого гуртка Офіс подорожей  під керівництвом викладача кафедри германської філології  Олени Назаренко  відвідав професор Джозеф Куш з університету Дюкейн, м. Пітсбург, штат Пенсільванія, США.

Weiterlesen...

Українська (Україна)English (UK)Polish (PL) German
1 2 3 5

Nützliche Links

Sozial Media an der SUS