Кафедра германської філології

Сумський державний університет
Факультет іноземної філології та соціальних комунікацій

 

Святкування Дня перекладача!

Шановні колеги, студенти, друзі!

Кафедра германської філології та кафедра теорії та практики перекладу запрошують вас на святкування Дня перекладача, яке відбудеться 30 вересня в ЕТ корпусі Сумського державного університету!

Протягом дня на вас чекають унікальні заходи, спрямовані на професійне, культурологічне та естетичне розширення світогляду, та які просто принесуть неабияке задоволення!

Чекаємо на вас!

План проведення заходів до «Дня перекладача»

Сертифікований тестовий центр TOEFL в Сумському державному університеті

З вересня 2014 р. у Сумському державному університеті на базі перекладацького навчально-методичного центру “LinguoStar” розпочинає роботу сертифікований тестовий центр з міжнародних мовних тестів TOEFL (ауд. ЕТ-119). Всі бажаючі будуть мати можливість пройти підготовку, реєстрацію та скласти іспит з міжнародного мовного тесту TOEFL та отримати сертифікат міжнародного зразку.

Weiterlesen...

Студенти спеціальності «Переклад» відточували навички викладання іноземних мов

З 9 по 21 червня 2014 року на базі готеля «Далія Гарден» (Болгарія, м. Золоті Піски) проходила практика з англійської мови для дітей Сумської приватної гімназії «Просперітас», яку проводив студент 2 курсу спеціальності «Переклад» Сумського державного університету Купрієнко Євгеній. Основною метою роботи мовної студії став розвиток в учнів навичків усного та письмового   спілкування (робота в командах та ведення бортового журналу «My vacation Journal»), читання і розуміння автентичних текстів різноманітних жанрів.

Weiterlesen...

Там, де є бажання, знаходиться і шлях до здійснення

На питання «Чим запам’яталося вам це літо?» у майбутніх перекладачів, студенток групи ПР-11 Никоненко Катерини та Ткаченко Кароліни лише одна відповідь: «Німеччина».

Weiterlesen...

Старший викладач кафедри германської філології – стипендіат Гете-інституту у Берліні

Старший викладач кафедри германської філології Дегтярьова Лариса Іванівна підвищила кваліфікацію на семінарах «Історія Німеччини» від Гете-інституту у серпні  2014 р. в Берліні. На семінарах зібрались вчителі німецької мови із різних країн світу:  Франції, Голландії, Данії, США, Індонезії, Австралії, Іспанії, Румунії.

Weiterlesen...

Українська (Україна)English (UK)Polish (PL) German
1 2 3 5

Nützliche Links

Sozial Media an der SUS