ШКОЛА

ЄВРОПЕЙСЬКИХ МОВ

при Перекладацькому навчально-методичному центрі “LinguoStar”

запрошує учнів 8 -11 класів підвищити свій рівень
англійської та німецької мов для спілкування і навчання

Безкоштовні заняття:  живе спілкування зі студентами спеціалізації «Переклад» в невеликих групах, покращення навичок лексики та граматики (заняття триватимуть по суботах з листопада 2017р. – по квітень 2018р.)

Платні заняття: живе спілкування з викладачами кафедри германської філології, систематизація та поглиблене вивчення граматики, розширення лексичного матеріалу та навичок вільного спілкування (викладач – Назаренко Олена Вячеславівна – англійська мова, ст. викладач Чепелюк Антоніна Дмитрівна – німецька мова).

Вартість занять: 14 годин (7 занять) – 300 грн. Заняття триватимуть під час шкільних канікул з 30 жовтня по 3 листопада 2017 року. Мінімальна кількість учнів в групі – 10 чоловік.

За точним розкладом та додатковими оголошеннями слідкуйте на сайті кафедри германської філології та сайті СумДУ.

За детальною інформацією звертайтесь:

(050) 307 81 00 (Назаренко О.В.)

Nützliche Links

Sozial Media an der SUS