Ярмарок інтересів для першокурсників

1 вересня Офіс подорожей та Перекладацький навчально-методичний центр “LinguoStar” долучились до проведення традиційного заходу «Ярмарок інтересів», мета якого - познайомити першокурсників із напрямами позанавчальної діяльності СумДУ.

Всі, хто завітав на Ярмарок, мали змогу взяти участь в інтерактивних конкурсах та вікторинах. Так Офіс подорожей представив країнознавчу вікторину. Викладач Олена Назаренко та доцент Ольга Жулавська разом зі студентами спеціалізації «Переклад» провели усіх бажаючих сходинками захоплюючого перекладацького життя, познайомили із сучасними технологіями, які допомагають навчатися та подорожувати, розповіли про вражаючі можливості, що відкриються для кожного, хто вирішить пов’язати свою долю з іноземними мовами.

Першокурсники виявили щирий інтерес, показали високі знання та готовність до подорожей. Тож чекаємо на нових відвідувачів студентського країнознавчого гуртка Офіс подорожей та Перекладацького навчально-методичного центру “LinguoStar”.

Кристина Плетенко, ПР-41

Nützliche Links